Serdecznie dziękujemy  za zainteresowanie naszą firmą.

Na Gnieźnieńskim rynku jesteśmy dość młodym lokalem, lecz doświadczenie zdobyte przez wiele lat praktyki pragniemy odzwierciedlić w naszym lokalu. Oprócz znakomitej pizzy przygotowywanej w tylko nam znany sposób, proponujemy dania ,,na szybko” jak również dania obiadowe. Całość przygotowujemy z naturalnych składników dostępnych na naszym rynku, wszystko po to by uniknąć środków konserwujących i innych dodatków chemicznych. Przyjmujemy zamówienia telefoniczne i dostarczamy pod wskazany adres na terenie Gniezna oraz obrzeży miasta.


W związku z bardzo szybkim tempem życia naszych klientów i brakiem czasu na przygotowywanie czegokolwiek w kuchni, dodatkowo zajmujemy się usługami cateringowymi, które stały się dość popularne w ostatnich latach. W tym wypadku swoje menu opieramy zwłaszcza na kuchni polskiej i staropolskiej, lecz jesteśmy otwarci na potrzeby klienta i potrafimy dostosować się do jego potrzeb spełniając nawet najbardziej wyszukane zachcianki kulinarne.
Jeżeli Państwo jeszcze nas nie odwiedzili i nie próbowali naszych potraw, to zapraszamy gorąco, a już obecnym klientom życzymy smacznego!